PR ČLÁNKY | BANNERY | sOUTĚŽE | PROPAGACE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH | INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP |

MOŽNOSTI PROPAGACE

Balíček FREE 

Zdarma

Profil může vypadat třeba takto. Vyplníte si sami popis svých služeb nebo svatebního místa, doplníte fotografie a nevěsty Vás mohou kontaktovat přímo skrze formulář.

 

Balíček STANDARD

350 Kč/měsíc

Profil může vypadat třeba takto. Vyplníte si sami popis svých služeb nebo svatebního místa, doplníte fotografie a nevěsty Vás mohou kontaktovat přímo skrze formulář. Ve STANDARD verzi se zobrazují i Vaše kontaktní údaje a můžete přidávat až 20 fotografií + odkaz na Váš Facebook profil. Také se přednostně zobrazujete na hlavní straně webu a šance, že si Vás vybere více nevěst se tak mnohonásobně zvýší!

Balíček PROFI

 550Kč/měsíc

Balíček obsahuje vše, co Balíček STANDARD. Mimo jiné tedy přednostní zobrazení na hlavní straně webu, ve vyhledávání a mezi doporučovanými místy/dodavateli a rozšířenou galerii Vašich fotografií. Také Vás budeme propagovat na našich sociálních sítích – Facebook a Instagramu, které mají největší dosah ze všech svatebních vyhledávačů. Součástí balíčku je i PR článek, který bude rovněž propagován na našich sociálních sítích.

Návod na to, jak vytvořit profil Vašich služeb či svatebního místa, které nabízíte, najdete zde.

Má to cenu se propagovat na sociálních sítích?

U nás ANO! Uvedeme Vám pro jistotu pár čísel!

Na Instagramu a Facebooku nás sleduje aktuálně přes 12 000 fanoušků

Máme silnou základnu aktuální nevěst, které právě hledají. Profily tedy opravdu koukají na náš obsah a zajímá je. Nejsou to žádné falešné účty. O tom současně vypovídá i naše míra zapojení (pozn. to je procento lidí, které reaguje na sdílený obsah profilu). My máme dlouhodobě kolem 6 – 7 %. Přijde Vám to málo? Je to způsobeno tím, že lidé sice na obsah koukají, ale „nelajkují“ všechno, co vidí. Profily při stejném počtu sledujících mají obvykle kolem 2,4 % míry zapojení. Přesvědčte se níže.

Dalším důležitým číslem je počet oslovených účtů na Instagramu. Za posledních 30 dnů jsme oslovili celkem 168,8 tisíc účtů. Něco z našeho obsahu (příspěvěk na profilu, stories, reels videa) bylo zobrazeno celkem 621 411 krát (oba údaje z 10.4.2021). A to už celkem velký počet potenciální nevěst, které by zajímalo Vaše místo na svatbu nebo svatební služba!

Máte zájem o jednorázové zviditelnění? 

Tak s tím Vám můžeme pomoct také.

Ceny jsou pouze orientační, abyste věděli, že Vás nesedřeme z kůže! 🙂 Vše je o domluvě. Napište na mail nebo zavolejte na tel. níže a na všem se můžeme domluvit.

PR Článek na míru – od 1900Kč

Článek na míru – přirozená propagace s odkazy k Vám na stránky. Možnost propagace článku i na sociálních sítích (Facebook + Instagram 12 tisíc sledujících). Na sociální sítě si sami vytvoříme unikátní stories na základě podkladů od Vás a můžeme přidat i příspěvek na profil, který bude odkazovat na článek.

Inzerce v banneru – od 2500kč/týden

Banner napříč webem (hlavní strana, další strany + lze přidat i do jednotlivých profilů míst a služeb). V banneru lze akceptovat formáty jpg.,png, gif, video formáty. Lze domluvit propojení s propagací i skrze sociální sítě.

Soutěž na míru – od 5990Kč

Soutěž je nenásilná forma propagace, kterou mají nevěsty rády. Pokud máte zajímavý produkt/službu, která by nastávající nevěsty mohla motivovat k zapojení do soutěže, je tento způsob propagace více než vhodný. Soutěž probíhá většinou na našem Instagram profilu s odkazem i na ten Váš.

Spolupráce Instagram/Facebook – od 3990Kč

Příspěvek ve feedu + stories s označením na míru. Cena závisí na počtu zmínění ve stories a příspěvcích na profilu. Aktuálně oslovujeme 141,8 tisíc profilů měsíčně. Pokud se tedy chce jednorázově zviditelnit, je to pro Vás ideální řešení!

Propagační balík na míru – od 14990Kč

Kompletní propagace na míru, která zahrnuje veškeré propagační možnosti dle Vašich požadavků. Banner napříč webem, PR článek, soutěž, příspěvky na našem Instagram i Facebook profilu.

Nabízíme i možnost graficky zpracovat veškeré propagační materiály.

 

Nejste ze svatebního odvětví, ale Vaše cílová skupina jsou ženy mezi 25 a 34 lety? 

Ozvěte se nám a určitě vymyslíme spolupráci na míru!

Máte otázky? Kontaktujte nás!

Email: info@svatba-ve-stodole.cz

Tel. Verča: +420 602 120 639

Tel. Anička: +420 602 804 467