PR ČLÁNKY | BANNERY | sOUTĚŽE | PROPAGACE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH | INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP |

MOŽNOSTI PROPAGACE

Jaký balíček zvolit?

Balíček FREE

0Kč / měsíc

Omezený počet fotografií (max 3 fotky)

Rating – uživatelské hodnocení

Nezobrazují se kontaktní informace

Kontaktní formulář

Omezená velikost fotografií 2MB

Balíček STANDARD

350 Kč/měsíc

Přednostní zobrazení na hlavní straně webu, ve vyhledávání a doporučených dodavatelích a místech

Lze umístit až 20 fotografií a video prezentaci

Kontaktní informace viditelné na Vašem profilu

Vše, co je obsaženo v balíčku FREE

 

Balíček PROFI

550 Kč/měsíc

Pravidelné a smysluplná propagace na sociálních sítích Instagram + Facebook

Spolupráce na nejrůznějších projektech

Vše, co je obsaženo v balíčku STANDARD

 

Má to cenu se propagovat na sociálních sítích?

U nás ANO! Uvedeme Vám pro jistotu pár čísel!

Na Instagramu a Facebooku nás sleduje aktuálně přes 14 000 fanoušků

Máme silnou základnu aktuální nevěst (o tom svědčí fakt, že nám měsíčně přibývá 500-1000 nových sledujících), které právě hledají. Nevěsty rády sledují náš obsah a reagují na něj, často nás i prosí o radu a náš obsah je zajímá. Sociální sítě svědomitě budujeme roky kvalitním obsahem a můžete si být jistí, že jde jen o reálné sledující. O tom současně vypovídá i naše míra zapojení (pozn. to je procento lidí, které reaguje na sdílený obsah profilu). My máme dlouhodobě kolem 6 – 7 %. Přijde Vám to málo? Je to způsobeno tím, že lidé sice obsah sledují, ale „nelajkují“ všechno, co vidí. Profily při stejném počtu sledujících mají obvykle kolem 2,4 % míry zapojení. Přesvědčte se níže.

Dalším důležitým číslem je počet oslovených účtů na Instagramu. V průměru měsíčně oslovíme desítky, až stovku tisíc účtů. Něco z našeho obsahu (příspěvěk na profilu, stories, reels videa) je v průměru měsíčně zobrazeno 80 000 – 700 000 krát. Záleží jak moc jsme aktivní, během léta se blížíme nižším číslům behem podzimu a jara k těm vyšším číslům. Vždy záleží na naší aktivitě a samozřejmě na fázi svatební sezóny. A to už celkem velký počet potenciální nevěst, které by zajímalo Vaše místo na svatbu, svatební služba nebo event!

Máte zájem o jednorázové zviditelnění? 

Tak s tím Vám můžeme pomoct také.

Ceny jsou pouze orientační, abyste věděli, že Vás nesedřeme z kůže! 🙂 Vše je o domluvě. Napište na mail nebo zavolejte na tel. níže a na všem se můžeme domluvit.

PR Článek na míru – od 1900Kč

Článek na míru – přirozená propagace s odkazy k Vám na stránky. Možnost propagace článku i na sociálních sítích (Facebook + Instagram 13 tisíc sledujících). Na sociální sítě si sami vytvoříme unikátní stories na základě podkladů od Vás a můžeme přidat i příspěvek na profil, který bude odkazovat na článek.

Inzerce v banneru – od 6 900kč/týden

Banner napříč webem (hlavní strana, další strany + lze přidat i do jednotlivých profilů míst a služeb). V banneru lze akceptovat formáty jpg.,png, gif, video formáty. Lze domluvit propojení s propagací i skrze sociální sítě.

Soutěž na míru – od 5990Kč

Soutěž je nenásilná forma propagace, kterou mají nevěsty rády. Pokud máte zajímavý produkt/službu, která by nastávající nevěsty mohla motivovat k zapojení do soutěže, je tento způsob propagace více než vhodný. Soutěž probíhá většinou na našem Instagram profilu s odkazem i na ten Váš.

Spolupráce Instagram/Facebook – od 2990Kč

Příspěvek ve feedu + stories s označením na míru. Cena závisí na počtu zmínění ve stories a příspěvcích na profilu. Aktuálně oslovujeme 200 tisíc profilů měsíčně. Pokud se tedy chce jednorázově zviditelnit, je to pro Vás ideální řešení!

Propagační balík na míru – od 14990Kč

Kompletní propagace na míru, která zahrnuje veškeré propagační možnosti dle Vašich požadavků. Banner napříč webem, PR článek, soutěž, příspěvky na našem Instagram i Facebook profilu.

Nabízíme i možnost graficky zpracovat veškeré propagační materiály.

Nejste ze svatebního odvětví, ale Vaše cílová skupina jsou ženy mezi 25 a 34 lety? 

Ozvěte se nám a určitě vymyslíme spolupráci na míru!

Máte otázky? Kontaktujte nás!

Email: info@svatba-ve-stodole.cz

Ing. Veronika Dubnová: +420 602 120 639

Ing. Anna Dřevěná: +420 602 804 467