Soutěž o nejlepší fotoblog

Milé nevěsty, opět jsme pro vás připravili svatební soutěž! Tentokrát se týká nevěst, které mají svou svatbu již za sebou, ale rády si tyto krásné okamžiky zase připomenou. Na našem webu totiž nově najdete Fotoblogy, kde se můžete pochlubit krásnými fotografiemi, ze svého jedinečného svatebního dne. Navíc můžete přidat informace o svatebních dodavatelích a inspirovat tak další nevěsty nejen fotografiemi, ale i svou recenzí na svatební dodavatele. Abychom vás trochu motivovali domluvili jsme i krásnou výhru a tou je dřevěné fotoalbum viz níže.

Pravidla soutěže

1. Přidejte Fotoblog ze své svatby, ideálně i s informacemi o dodavatelích.
2. Sdílejte soutěžní příspěvek na Facebooku.
3. Přidejte komentář pod soutěžní příspěvek na Facebooku nebo Instagramu.

Soutěž končí 31.9.2019

Fotoblog přidáte zde!

Výherce vybereme dle počtu komentářů+lajků+našeho uvážení 

Proč je dobré vytvořit fotoblog

Fotoblog je vlastně album fotografií, o které se chcete podělit s dalšími nevěstami. Fotoblog je váš svatební příběh řečený fotografiemi. Fototblog je inspirace pro nastávající nevěsty, které neustále přemýšlí jaké zkombinovat barvy, jakou vybrat kytici, chtějí najít ideální střih svatebních šatů, originální prsteny, či tiskoviny. Díky Fotoblogu mohou najít to co hledají. Můžete jednoduše a přehledně přidat i informace o dodavatelích, se kterými jste byli spokojení. Nebo si vás další nevěsty mohou kontaktovat a poprosit o případné informace. Pochlubte se svým příběhem a pomozte tak dalším nevěstám.

Výhra

Dřevěné Fotoalbum

Digitální fotografie mají zajisté své výhody, Nicméně vyvolané fotografie mají zase své kouzlo. A kde jinde si uložit a listovat svatebními vzpomínkami než ve foto albu. V naší zářijové soutěži můžete vyhrát krásné a vkusné Dřevěné fotoalbum  a zajistit tak svým svatebním fotografiím čestné místo. 

Krásná slova výrobce: “Každý člověk je jedinečný a proto i každé fotoalbum, které pro Vás vyrábíme je ORIGINÁL!”

Přihlásit se

Skupiny
Kdo je online
Žádní uživatelé momentálně nejsou online
Nejnovější komentáře

Komentáře

mood_bad
  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář