Stylový svatební Bazar

S radostí oznamujeme dlouho očekávané spuštění svatebního bazaru! A jak už jste u nás zvyklí, vše co na bazaru najdete, bude pěkné a stylové! Neradi bychom, abyste se probírali tisícovkou inzerátu s nekvalitním oblečením, nebo kýčovitou dekorací. Všechny inzeráty budeme schvalovat, a pokud nebudou odpovídat modernímu stylu, nebudou do bazaru zařazeny.  

Prodávejte a kupujte vše pro Vaší svatbu na jednom místě

Jako první pro vás spouštíme bazar oblečení – dámský, pánský, dětský. Zanedlouho přidáme ještě dekorace, doplňky a obuv. V bazaru funguje propracovaný filtr, díky němuž si můžete vybrat přesně, co hledáte a nemusíte se probírat inzeráty, které vás nezajímají. Prodávejte a nakupujte jednoduše, rychle, přehledně a hlavně stylově! Ve vyhledávači můžete filtrovat oblečení například dle barvy, stylu, střihu, vzoru, délky rukávů, materiálu atd. Pokud budete vkládat inzerát a nenajdete ve formuláři svůj střih, materiál či značku, napište nám mailík na info@svatbavestodole.cz a my Vám do formuláře cokoliv doplníme.

 Abyste mohli do bazaru přidávat své kousky, je nutná registrace. Tu ovšem provedete velmi rychle, buď pomocí Google či Facebook účtu, nebo emailu. Registrace je nutná jako ochrana proti spamu. Registraci provedete na hlavní straně vpravo nahoře. Díky registraci získáte navíc přístup do naší sociální sítě, kde si můžete upravovat svůj profil, přidávat fotky, přátelit se s dalšími nevěstami, vytvářet skupiny, nebo zakládat fóra. A to se vyplatí!:-)

Jak přidat a upravit inzerát

Jak už bylo řečeno, pro přidání inzerátu je nutné se registrovat. Registrace je jednoduchá – na hlavní straně webu, vpravo nahoře klinete na “Registrace”. Samotnou registraci provedete pomocí Facebook účtu, Google účtu, či emailu. Po přihlášení pak kliknete v menu na bazar a následně “Přidat inzerát“. Každý inzerát schvalujeme, proto se Vám nezobrazí mezi novými ihned, ale až po kontrole administrátorem. Svůj inzerát můžete kdykoliv jednoduše upravovat. Stačí se přihlásit, najet myší na své přihlašovací jméno a v rolovacím menu vybrat políčko “Moje záznamy”. Následně u požadovaného inzerátu kliknete na tlačítko “Edit”/ “Upravit”. Máte i možnost svůj příspěvek propagovat pomocí promo klíče, který lze v rolovacím menu zakoupit v sekci “Propagace”. V rolovacím menu se Vám také zobrazí přístup do Vašeho profilu, který si můžete také upravovat – “Svatbúk profil”

Ukázky z bazaru a Svatbúku

Pokud byste našli v bazaru nějaké nedostatky, nebo by Vás napadlo nějaké vylepšení, neváhejte nás kontaktovat buď skrze sociální sítě níže, nebo na emailu info@svatba-ve-stodole.cz. Naším cílem je funkční a uživatelsky příjemný nástroj pro všechny.

Komentáře

mood_bad
  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • chat
    Přidat komentář