Wedding Bazaar 11. – 12.1. 2019

 • 00

  Dnů
 • 00

  Hours
 • 00

  Minutes

Už jste slyšeli o Wedding Bazaaru v Brně? Je to tak trochu jiný svatební veletrh, na kterém se mohou nevěsty inspirovat opravdu nejnovějšími trendy a vybrat si pro svou svatbu ty nejlepší dodavatele. Za celou akcí stojí Lucie Hauzner ze “Zaslíbení Lásce” a Katka ze “Svatby podle Katy“, které se ve svatebním prostředí pohybují již od roku 2007. Osobně mám zkušenost s Lucií Hauzner, se kterou jsme spolupracovali na podzimním editoriálu “Emerald Wedding“, kde se sami můžete přesvědčit o jejím nevšením originálním stylu a citu pro estetiku. Holky kladou důraz na to, aby nešlo o masivní prodejní akci, ale především chtějí ukázat nevěstám jinou cestu – a to takovou, že si mohou osobně vybrat šikovné dodavatele služeb a udělat si svatbu krásnou, stylovou a přesně podle svých představ.

Kdy, kde, co?

Již 4. ročník akce se koná 11. a 12. 1. 2019 v Brně – Tržnice Brno – Zelený trh. V pátek od 12-18 hodin a v sobotu od 10-17 hodin. Vstupné je symbolických 100 korun.

Po oba dva dny se můžete těšit na mnoho zajímavých dodavatelů, kteří připraví pro Váš svatební den jen ty nejlepší cukrovinky, dorty, ušijí ty nejkrásnější šaty jak pro nevěsty, tak pro Vaše družičky. Můžete tu zakoupit různé doplňky, jako ozdoby do vlasů, boty a mnoho dalšího. Součástí veletrhu je například i bleší trh a různé workshopy. Samozřejmě, že ani ženichové nepřijdou zkrátka a i pro ně tu najdete mnoho inspirace. Přehled všech vystavovatelů najdete na webu Svatebního Bazaaru. Nezapomeňte samozřejmě sledovat i sociální sítě (odkazy na FB a IG níže pod ikonkami), kde se můžete průběžně informovat o novinkách a o konkrétních workshopech. 

Ukázky vystavovatelů

Přihlásit se

Skupiny
Kdo je online
Žádní uživatelé momentálně nejsou online
Nejnovější komentáře

Komentáře

mood_bad
 • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
 • Přidat komentář