Zasoutěžte si se svatebním bazarem

Připravili jsme pro Vás soutěž plnou krásných cen od našich stylových partnerů. Soutež probíhá jako vždy na našem Facebooku a bude velice jednoduchá. Soutěž je určena především pro nastávající nevěsty – mohou totiž vyhrát cenu, která ulehčí jejich svatebnímu rozpočtu. Následně po svatbě můžete vaše dekorace oblečení i doplňky na našem bazaru jednoduše a stylově prodat.

Pravidla soutěže:

1. Napiště nám do komentáře jak se Vám bazar líbí a případné připomínky + o jakou výhru máte zájem

2. Sdílejte soutěžní příspěvek

3. Staňte se fanouškem naší FB stránky. 

4. Těšte se na losování 🙂

 

 

Partneři soutěže a co můžete vyhrát

Meraki Production

Jsme mladá a kreativní svatební video produkce. Ke každé svatbě přistupujeme individuálně a snažíme se co nejlépe zachytit její atmosféru. Našim cílem je přirozenost. Snažíme se k natáčení přistupovat filmově.

Můžete vyhrát 20% slevu na vybraný produkt : 

1. Svatební klip 2. Svatební klip + video”co se nevešlo” + záznam z obřadu 3. Svatební klip + dlouhé video (cca 20 min) + záznam obřadu. (Určené pro svatby 2019, pro tento rok mají volné jen některé termíny)

Více info zde: http://merakiproduction.cz/

Luci La Vital Flowers

Květinové studio, které nabízí kompletní květinový servis v královéhradeckém kraji a okolí. Zajistí pro Vás vše co se týká květin a dekorací, od návrhu a realizaci až po zapůjčení váz a dekorací. Realizují vše  od malých svateb po velké a náročné projekty – to vše podle Vašich představ. 

Vyhrát můžete květinu pro nevěstu v hodnotě 2000Kč!

Více info zde: www.kvetinyvital.cz

Pavlína Hanywedding

Chcete aby se svatebčané v mezičase na Vaší svatbě nenudili? Vyhrajte koutek svatební zábavy od Pavlíny. Koutek je jak stylový tak praktický a určitě se hodí každé nevěstě, která plánuje svatbu. Získáte kartičky k vyplňování: rady do manželství, svatební anketa, svatební křížovky, bludiště, omalovánky pro hosty a písničky na přání. Kartičky jsou ve formě PDF šablon, které si nevěsty samy tisknou dle svých představ, nebo dle videoinspirace. Výhra bude předána formou přístupu do uzavřené části webu.

Více info na: https://pavlinahanackova.cz/koutek-svatebni-zabavy/

Perky Perky

Rozhodli jste se na poslední chvíli, že byste přeci jen chtěli svatební videoklip? Žádný problém v perkyperkyperky.cz Vám zapůjčí videokamery, na které budete natáčet sami. Následně Vám z nich sestřihájí 3-4 minutový originální klip a dostanete samozřejmě i celý záznam. Zaplatíte jen vratnou zálohu na kameru.

Můžete tedy vyhrát jak zapůjčení dvou kamerek, tak následné zpracování klipu! 

Více info na: www.perkyperkyperky.cz

Soutěž potrvá do 31.8. 2018, kdy v podvečerních hodinách vyhlasíme všechny vítěze. Prosíme, aby nás vylosovaní následně kontaktovali soukromou zprávou na Facebooku. Pro další svatební inspiraci a soutěže nás sledujte i nadále na našem Facebooku a Instagramu!

Komentáře

mood_bad
  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář