Proč právě svatba ve stodole? Kdo jsme a proč to děláme?

Jak jsme se dostali od první myšlenky ke tvorbě webu a kdo vlastně jsme? Právě to se dočtete v následujících řádcích!

Jsme Honza a Verča, momentálně už Dubnovi a potkali jsme se v Rumunsku. Honza tam rozjížděl penzionek, hospodu, školní expedice a hudební festival spolu se svými dvěma kamarády. Konkrétně v banátské vesnici Eibenthal. Já jako bývalá studentka Gymnázia Teplice a novopečená studentka VŠE jela právě na zmíněnou expedici s bývalým třídním profesorem. Netrvalo to dlouho a s Honzou jsme se potkali na baru v jeho hospodě – byl totiž za barem:-) Slovo dalo slovo a po nějakých těch peripetiích  jsme se vzali a máme skoro dvouletou Terezku. Máme rádi všechny možné sporty, hory, přírodu a také se rádi bavíme. Když jsme poprvé začali přemýšlet o svatbě – volba byla jasná – musí to být v přírodě, na krásném místě a lidi se musí bavit! Naše svatba byla krásná, a i když nám propršela skrz na skrz nic bychom nemělnili!

Kde se vzala ta myšlenka?

Když se ale přesunu zpět o pár měsíců, do doby kdy jsme začali vše plánovat, zjistili jsme, že sehnat místo, které si představujeme bude asi velký oříšek! Zašlo to až tak daleko, že už jsme byli zoufalí, odevzdání, rezignování…A jelikož bez místa se nedá plánovat nic dalšího, už jsme nevěděli kudy kam. Spása přišla když nám Honzovo rodiče dohodili kontakt na jednu paní, která vaří v rekreačním středisku na “Mácháči”. Moc šancí jsme tomu nedávali, ale jeli tam na kukačku. Zjistili jsme, že jde o nádherný prostor, přímo na břehu, že tam můžeme mít vlastní cataring, můžeme se bavit do rána, všichni hosté (130) se nám vejdou do chatek a všichni se v případě nepřízně počasí vejdou do sálu (což se ukázalo jako velice vhodné). Proč to ale popisuji? Neexistoval zde žádný web, který by taková místa, jaká si představujeme nejen my, ale drtivá většina nevěst  shromažďoval. Museli jsme čekat na spásu v podobě doporučení, jiné nevěsty projíždí stovky diskuzních fór a stejně na nic nového a neotřelého nenarazí.

Jak jsme se rozhodli pro tvorbu webu..

Prvotní myšlenka tedy byla neexistence centralizovaného katalogu míst – ano jsou nějaké takové, ale soustředí především velké hotely a nemají potřebný filtr abych si mohla vybrat co přesně hledám. Přes svatební místa jsem se dostala k další myšlence, že pro rustikální svatbu jsou i další věci dosti specifické – a to jak svatební dorty/sweet bary, květiny, fotografové, ale i návrhářky šatů atd…A tak jsem se postupně dopracovala k tomu, že stojí za to takový web vytvořit a pomoci tak tisícům nevěst při plánování jejich svatebního dne.

Samotná tvorba webu...

A jelikož máme kolem sebe spoustu schopných lidí, věci se daly do pohybu – začal se tvořit web, logo, a připravovat marketing – aby se obsah webu dostal k nevěstám. To je ale jen jedna část práce, já jsem se zaměřila na tu mravenčí – v podobě vyhledávání konkrétních objektů, které jsou pro rustikální svatbu vhodné. Začala tak vznikat unikátní databáze, za kterou by někteří platili zlatem, ale u nás nemusí – je plně veřejná a dostupná všem kteří o takové informace mají zájem! Jak jsem již zmínila – vytvořili jsme i databázi dodavatelů služeb, kteří jsou pro tento moderní styl svatby vhodní. Seznam míst a dodavatelů je proto jakýmsi exklusivním výběrem toho nejvkusnějšího a nejoriginálnějšího co český svatební trh nabízí!

Co konkrétně na webu najdete?

Nejlepší na celém webu je velice detailní filtr, ve kterém si můžete navolit přesně co hledáte! U svatebních míst můžete  hledat dle kraje, nebo jednoduše zadat město a maximální vzdálenost od města, do které jste ochotni hledat. Dále můžete filtrovat dle maximálního počtu hostů, jestli hledáte stodoly, statky, farmy penziony aj., nebo třeba jestli je možné mít vlastní cataring, vlastní alkohol, nebo se bavit až do rána a nebýt omezeni vyhláškou! Jednotlivá místa a dodavatele můžete také ohodnotit hvězdičkami i slovně, protože věříme, že zkušenost jiných lidí je při rozhodování jedním z nejdůležitějších faktorů!

Jak můžete i Vy pomoci dalším nevěstám?

Víte o nějakém krásném místě, které byste nevěstám doporučili? Nebo víte o nějakém fotografovi, cukrářce, květinářce, kapele, návrhářce, která by si zasloužila být na našem výběrovém webu? Určitě nás neváhejte kontaktovat, nebo jste-li přímo dodavatelé služeb, zaregistrujte se a vytvořte profil své firmy na našem webu! I přes velikou snahu je totiž velice složité najít všechny šikovné jedince v dnešním internetovém prostředí, které upřednostňuje ve vyhledávačích především weby, které si za to zaplatí. Nebojte se být součástí portálu, který shromažďuje ta nejkrásnější místa a ty nejlepší dodavatele služeb pro krásnou, moderní, přírodní, rustikální svatbu!

Sledujte náš Facebook/Instagram/Pinterest/Youtube kanál – kde můžete čerpat inspiraci pro svůj svatební den právě v již zmíněném moderním stylu – nevěsty buďte stylové – ne šlehačkou na zámku!  

Komentáře

mood_bad
  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář