Pár slov o Svatbě ve stodole

Kde se zrodil první nápad

Na začátku všeho byla Verča. Vždycky věděla, že chce vymyslet nějakou službu/vyhledávač, kde bude vše na jednom místě a lidem usnadní život. Když se potom potkala se svým nyní už manželem Honzou a společně se pustili do hledání místa na svatbu, bylo jasno, o čem ten vyhledávač bude. Nic takového totiž neexistovalo. Nikde nebyl výběr stylových svatebním míst a služeb, kde by se dalo filtrovat a vyhledávat podle preferencí snoubenců. Všechno si museli zaznamenávat do excelu a obvolávat, projíždět diskuze, nakonec je zachránilo až doporučení Honzovo rodičů. Současně v té době ještě nebylo moc svateb, které by byly stylové, nevěsty nevěděly, kde se inspirovat, vše se zdálo, že je jen v zahraničí a v Čechách není možné uskutečnit. 

Tvorba webu

Toho jsme chtěli další nevěsty ušetřit. Věci se daly do pohybu, začal se řešit web, marketing a spousta dalších věcí. Vše se rozjelo i díky ochotě a šikovnosti Verči táty, který stojí za správou webu dodnes. Trpělivě naslouchá našim požadavkům a snaží se je vždy co nejvěrněji přenést do reality. Často to není jednoduché, dokážeme si toho navymýšlet opravdu dost. 🙂 Web svatba-ve-stodole.cz je na svatebním trhu od roku 2017, stále se zdokonaluje, přibývá funkcí a udává trendy ve svatebním odvětví. 

Náš tým se rozšiřuje...

V roce 2020 se již naplno do týmu přidala Anička. S Verčou se znají již řádku let, měla spoustu nápadů a věřila, že může Verče alespoň trochu ulehčit. Provozovat takový rozsáhlý svatební vyhledávač na mateřské s dvěmi rozkošnými holčičkami, není totiž úplně jednoduchá sranda. Slovo dalo slovo a již přes rok jsme v tom napůl namočené obě. Veškerá komunikace na webu, sociálních sítích, mailu či přes telefon probíhá s jednou z nás. Tedy vždy mluvíme opravdu s tím nejkompetentnějších a ne s asistentkou asistentky. Celý tým dělá vše srdcem a tak, jak i my bychom chtěli, aby bylo zacházeno i s námi. Verča srší nápady, vše by dělala hned a ve velkém. Proto je tu i Anička, která se stará o to, abychom se zaměřovali na ty nejdůležitější úkoly jako první. Máme totiž tendenci pomoct vždy každému a okamžitě, tedy někdy je určení priorit opravdu důležité.

A rozšiřuje a rozšiřuje..

Jak už jsme zmiňovali, provoz takového webu je náročný. K mateřské a práci na hlavní pracovní poměr je to ještě o něco náročnější. Tedy některé administrativní záležitosti již musíme pustit a přenechat jiným. Co však víme je, že komunikaci a osobní řešení Vašich námětů, dotazů a připomínek, bude vždy na nás. S tím ostatním jako správou databáze a dalšími věcmi nám pomáhají dvě studentky. Markét a Terko, děkujeme!

Tak to jsme my. Svatba ve stodole. Jednička mezi svatebními vyhledávači!​

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář